KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9941340
nr 994 1340
Pastell
Sten Sandgren, landskap i månsken, signerad, 53x79
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 november 2015
kl 18:50:41
12/11 08:13:11